Wolne miejsca

- rekrutacja uzupełniająca w roku szk. 2018/19

Szanowni Państwo, informujemy, że mamy:

2 wolne miejsca w klasie drugiej

2 wolne miejsca w klasie szóstej

2 wolne miejsca w klasie siódmej

oraz kilka wolnych miejsc w klasie 8

RODZICÓW ZAINTERESOWANYCH REKRUTACJĄ UZUPEŁNIAJĄCĄ PROSIMY O SKŁADANIE PODAŃ

DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES E-MAIL: SSP26@SSP26.PL

ZAPRASZAMY!

Zasady okresu próbnego (dot. rekrutacji uzupełniającej):

1. Dziecko ubiegające się o przyjęcie do szkoły obowiązkowo uczestniczy w tygodniowym okresie próbnym (od poniedziałku do piątku).

2. Podczas okresu próbnego kandydat bierze udział w zajęciach dydaktycznych w klasie, o przyjęcie do której się stara. Obowiązuje go aktualny plan lekcji danej klasy, który jest umieszczony na szkolnej stronie internetowej.

3. Celem okresu próbnego jest poznanie szkoły, kolegów i nauczycieli oraz sprawdzenie poziomu kompetencji kandydata, w szczególności z zakresu języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, jak również umiejętności komunikacji zarówno w grupie rówieśniczej, jak i w kontaktach z dorosłymi.

4. Kandydat powinien posiadać: notatnik, przybory do pisania, przybory geometryczne, strój gimnastyczny (dres), obuwie sportowe, obuwie na zmianę (w zależności od pory roku i pogody).

5. Za tydzień próbny obowiązuje opłata w wysokości 350 zł - płatna gotówką w sekretariacie szkoły.

6. W czasie okresu próbnego kandydat ma możliwość korzystania ze szkolnych obiadów - zgłoszenia należy dokonać na początku tygodnia do godz. 9.00 w sekretariacie szkoły. Wysokość opłat za obiady (płatne wyłącznie gotówką) wynosi odpowiednio: zupa - 3,00 zł, drugie danie - 12,00 zł, pełny zestaw - 13 zł.

7. Pedagog szkolny w ostatnim dniu tygodnia zaprasza rodziców na rozmowę podsumowującą przebieg okresu próbnego. Podczas rozmowy podejmowana jest decyzja odnośnie przyjęcia kandydata do szkoły.