Rok szkolny 2021/22

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Beata Bińkowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a
beata.binkowska@ssp26.pl
 
 
Adrianna Brzuzek-Wójcik muzyka
adrianna.brzuzek-wojcik@ssp26.pl
 
 
Ewa Całka matematyka
ewa.calka@ssp26.pl
 
 
Agata Castillo Lozano język hiszpański
agata.castillolozano@ssp26.pl
 
 
Krzysztof Chlipalski język polski, wychowawca kl. 8b
krzysztof.chlipalski@ssp26.pl
 
 
Ewa Chmiel edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a
ewa.chmiel@ssp26.pl
 
 
Anna Chomicz pedagog szkolny (Rakowiecka)
anna.chomicz@ssp26.pl
 
 
Ewa Chwiejczak język angielski
ewa.chwiejczak@ssp26.pl
 
 
Joanna Czarnecka informatyka
joanna.czarnecka@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Czerny edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3b
katarzyna.czerny@ssp26.pl
 
 
Paulina Dąbrowska wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 7c
paulina.dabrowska@ssp26.pl
 
 
Marta Dudzińska język angielski, wychowawca kl. 6a
marta.dudzinska@ssp26.pl
 
 
Stanisław Dutka język polski, wychowawca kl. 5a
stanislaw.dutka@ssp26.pl
 
 
Monika Gall matematyka, dyrektor "Prefektury Rakowiecka"
monika.gall@ssp26.pl
 
 
Anna Głuszczak język angielski
anna.gluszczak@ssp26.pl
 
 
Anna Karwat nauczyciel wspomagający (Puławska)
anna.karwat@ssp26.pl
 
 
Anna Kordys plastyka
anna.kordys@ssp26.pl
 
 
Marta Kotarba etyka
marta.kotarba@ssp26.pl
 
 
Wojciech Kruszewski wychowanie fizyczne
wojciech.kruszewski@ssp26.pl
 
 
Anna Lemańczyk wychowanie fizyczne
anna.lemanczyk@ssp26.pl
 
 
Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak wychowanie fizyczne
krystyna.lemanczyk-dobrzelak@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Lesicz-Stanisławska język polski, wychowawca kl. 8c
katarzyna.lesicz@ssp26.pl
 
 
Dorota Luberda przyroda, geografia
dorota.luberda@ssp26.pl
 
 
Paulina Madej świetlica
paulina.madej@ssp26.pl
 
 
Mariusz Malinowski trener judo
mariusz.malinowski@ssp26.pl
 
 
Anna Nowakowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a
anna.nowakowska@ssp26.pl
 
 
Paulina Nowicka język polski, etyka, świetlica, wychowawca kl. 4a
paulina.nowicka@ssp26.pl
 
 
Karolina Oliwa język angielski
karolina.oliwa@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Ołdakowska język angielski, wychowawca kl. 4b
katarzyna.oldakowska@ssp26.pl
 
 
Anna Oniszk edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3c
anna.oniszk@ssp26.pl
 
 
Magdalena Pelc matematyka
magdalena.pelc@ssp26.pl
 
 
Marta Pery matematyka, wychowawca kl. 5b
marta.pery@ssp26.pl
 
 
Dominik Popielarczyk biologia
dominik.popielarczyk@ssp26.pl
 
 
Joanna Przybyłowska język niemiecki
joanna.przybylowska@ssp26.pl
 
 
Agnieszka Sadło język niemiecki
agnieszka.sadlo@ssp26.pl
 
 
Teresa Samerek religia
teresa.samerek@ssp26.pl
 
 
Przemysław Siatkowski psycholog szkolny
przemyslaw.siatkowski@ssp26.pl
 
 
Bożena Sitarz chemia, wychowawca kl. 6b
bozena.sitarz@ssp26.pl
 
 
Dorota Sosulska pedagog szkolny (Puławska)
pedagog@ssp26.pl
 
 
Adam Tyszkiewicz historia
adam.tyszkiewicz@ssp26.pl
 
 
Alicja Wawrzyniak edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1b
alicja.wawrzyniak@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Wereszka religia
katarzyna.wereszka@ssp26.pl
 
 
Monika Więckowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2b
monika.wieckowska@ssp26.pl
 
 
Bogusław Więckowski fizyka
boguslaw.wieckowski@ssp26.pl
 
 
Magdalena Wojda język angielski, wychowawca kl. 7a
magdalena.wojda@ssp26.pl
 
 
Mariusz Wolski historia, wos, wychowawca kl. 6c
mariusz.wolski@ssp26.pl
 
 
Magdalena Zackiewicz język angielski, wychowawca kl. 8a
magdalena.zackiewicz@ssp26.pl
 
 
Jerzy Zambrowski informatyka, wychowawca kl. 5c
jerzyz@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Zawadzka matematyka
katarzyna.zawadzka@ssp26.pl
 
 
Maria Ziembicka język angielski, wychowawca kl. 4c
maria.ziembicka@ssp26.pl
 
 
Marta Żydok plastyka, technika, wychowawca kl. 7b
marta.zydok@ssp26.pl
 
 
Mariola Żytkiewicz wychowanie do życia w rodzinie
mariola.zytkiewicz@ssp26.pl

Kontakt

  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
    ul. Puławska 97B
    02-595 Warszawa
  • PREFEKTURA PUŁAWSKA:
    22 844-00-96
    +48 691-945-445
    e-mail: ssp26@ssp26.pl

    PREFEKTURA RAKOWIECKA:
    +48 517-801-309 / +48 517-802-421
    e-mail: rakowiecka@ssp26.pl

Ważne linki