Rok szkolny 2019/2020

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Beata Bińkowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a
beata.binkowska@ssp26.pl
 
 
Adrianna Brzuzek-Wójcik muzyka
adrianna.brzuzek-wojcik@ssp26.pl
 
 
Ewa Całka matematyka
ewa.calka@ssp26.pl
 
 
Agata Castillo Lozano język hiszpański, wychowawca kl. 5c
agata.castillolozano@ssp26.pl
 
 
Krzysztof Chlipalski język polski, wychowawca kl. 6b
krzysztof.chlipalski@ssp26.pl
 
 
Ewa Chmiel edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a
ewa.chmiel@ssp26.pl
 
 
Joanna Czarnecka informatyka
joanna.czarnecka@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Czerny edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1b
katarzyna.czerny@ssp26.pl
 
 
Paulina Dąbrowska wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 8b
paulina.dabrowska@ssp26.pl
 
 
Marta Dudzińska język angielski, wychowawca kl. 7b
marta.dudzinska@ssp26.pl
 
 
Stanisław Dutka język polski, wychowawca kl. 8a
stanislaw.dutka@ssp26.pl
 
 
Arleta Gałecka matematyka
arleta.galecka@ssp26.pl
 
 
Monika Giermakowska historia, wiedza o społeczeństwie
monika.giermakowska@ssp26.pl
 
 
Anna Głuszczak język angielski
anna.gluszczak@ssp26.pl
 
 
Anna Kordys plastyka
anna.kordys@ssp26.pl
 
 
Marta Kotarba etyka
marta.kotarba@ssp26.pl
 
 
Wojciech Kruszewski wychowanie fizyczne
wojciech.kruszewski@ssp26.pl
 
 
Anna Lemańczyk wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 4a
anna.lemanczyk@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Lesicz-Stanisławska język polski, etyka, wychowawca kl. 6c
katarzyna.lesicz@ssp26.pl
 
 
Dorota Luberda przyroda, geografia
dorota.luberda@ssp26.pl
 
 
Paulina Madej świetlica
paulina.madej@ssp26.pl
 
 
Mariusz Malinowski trener judo
mariusz.malinowski@ssp26.pl
 
 
Magdalena Martyniuk język angielski
magdalena.martyniuk@ssp26.pl
 
 
Urszula Nowak świetlica
urszula.nowak@ssp26.pl
 
 
Anna Nowakowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a
anna.nowakowska@ssp26.pl
 
 
Paulina Nowicka język polski, świetlica, wychowawca kl. 4b
paulina.nowicka@ssp26.pl
 
 
Karolina Oliwa język angielski
karolina.oliwa@ssp26.pl
 
 
Anna Oniszk edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1c
anna.oniszk@ssp26.pl
 
 
Marta Pery matematyka
marta.pery@ssp26.pl
 
 
Dominik Popielarczyk biologia
dominik.popielarczyk@ssp26.pl
 
 
Joanna Przybyłowska język niemiecki
joanna.przybylowska@ssp26.pl
 
 
Monika Rokicka język angielski
monika.rokicka@ssp26.pl
 
 
Agnieszka Sadło język niemiecki
agnieszka.sadlo@ssp26.pl
 
 
Teresa Samerek religia
teresa.samerek@ssp26.pl
 
 
Przemysław Siatkowski psycholog szkolny, wychowawca kl. 7a
przemyslaw.siatkowski@ssp26.pl
 
 
Bożena Sitarz chemia
bozena.sitarz@ssp26.pl
 
 
Dorota Sosulska pedagog szkolny (Puławska)
pedagog@ssp26.pl
 
 
Paulina Szeromska pedagog szkolny (Rakowiecka)
paulina.szeromska@ssp26.pl
 
 
Alicja Wawrzyniak edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2b
alicja.wawrzyniak@ssp26.pl
 
 
Katarzyna Wereszka religia
katarzyna.wereszka@ssp26.pl
 
 
Monika Więckowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3b
monika.wieckowska@ssp26.pl
 
 
Magdalena Wojda język angielski, wychowawca kl. 5a
magdalena.wojda@ssp26.pl
 
 
Mariusz Wolski historia
mariusz.wolski@ssp26.pl
 
 
Magdalena Zackiewicz język angielski, wychowawca kl. 6a
magdalena.zackiewicz@ssp26.pl
 
 
Jerzy Zambrowski informatyka
jerzyz@ssp26.pl
 
 
Maria Ziembicka język angielski, wychowawca kl. 4c
maria.ziembicka@ssp26.pl
 
 
Marta Żydok plastyka, technika, wychowawca kl. 5b
marta.zydok@ssp26.pl

Kontakt

  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
    ul. Puławska 97 B
    02-595 Warszawa
  • Puławska:
    (22) 844-00-96
    +48 691-945-445

    Rakowiecka:
    +48 517-801-309

Ważne linki