Rok szkolny 2020/21

- rekrutacja uzupełniająca

Rekrutacja do nowej klasy 4 w roku szkolnym 2021/22

Drodzy Rodzice,

w roku szkolnym 2021/22 utworzymy nową, 16-osobową klasę czwartą oraz powiększymy każdą istniejącą klasę 4 o dwie osoby. W sumie dysponujemy 20 miejscami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania podań (DRUK) na adres mailowy ssp26@ssp26.pl.

Rekrutację przeprowadzimy w formule tygodnia próbnego.

ZAPRASZAMY!

Rekrutacja do klasy 6 w roku szkolnym 2021/22

Drodzy Rodzice,

w roku szkolnym 2021/22 dysponujemy dwoma wolnymi miejscami w klasie 6.

ZAPRASZAMY!

Zasady okresu próbnego (dot. rekrutacji uzupełniającej):

1. Dziecko ubiegające się o przyjęcie do szkoły obowiązkowo uczestniczy w tygodniowym okresie próbnym (od poniedziałku do piątku).

2. Podczas okresu próbnego kandydat bierze udział w zajęciach dydaktycznych w klasie, o przyjęcie do której się stara. Obowiązuje go aktualny plan lekcji danej klasy, który jest umieszczony na szkolnej stronie internetowej.

3. Celem okresu próbnego jest poznanie szkoły, kolegów i nauczycieli oraz sprawdzenie poziomu kompetencji kandydata, w szczególności z zakresu języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, jak również umiejętności komunikacji zarówno w grupie rówieśniczej, jak i w kontaktach z dorosłymi.

4. Kandydat powinien posiadać: notatnik, przybory do pisania, przybory geometryczne, strój gimnastyczny (dres), obuwie sportowe, obuwie na zmianę (w zależności od pory roku i pogody).

5. Za tydzień próbny obowiązuje opłata w wysokości 450 zł - płatna gotówką w sekretariacie szkoły.

6. W czasie okresu próbnego kandydat ma możliwość korzystania ze szkolnych obiadów - zgłoszenia należy dokonać na początku tygodnia do godz. 9.00 w sekretariacie szkoły. Wysokość opłat za obiady (płatne wyłącznie gotówką) wynosi odpowiednio: zupa - 3 zł, drugie danie - 12 zł, pełny zestaw - 13 zł.

7. Pedagog szkolny w ostatnim dniu tygodnia zaprasza rodziców na rozmowę podsumowującą przebieg okresu próbnego. Podczas rozmowy podejmowana jest decyzja odnośnie przyjęcia kandydata do szkoły.

• Puławska:
    22 844-00-96