Adrianna Brzuzek-Lewoń

(muzyka)

Jestem wokalistką, trenerem wokalnym, muzykologiem, nauczycielką muzyki. Śpiewam od najmłodszych lat. Uwielbiam wykonywać piosenki, w których treść i emocje poruszają ludzkie serca. Ukończyłam studia muzykologiczne w Warszawie oraz studia wokalne na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Jestem laureatką wielu konkursów piosenki oraz poezji śpiewanej, zarówno w Polsce (m.in. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Ekumenicznej w Giżycku w 2001 r.), jak i za granicą (Polonia Star 2004 w Chicago w USA). Mam na swoim koncie wydaną płytę pt. „Źródła miłości” (1999 r.). Od kilkunastu lat prowadzę działalność pedagogiczną - szkolenia z zakresu emisji i higieny głosu oraz zajęcia wokalne indywidualne i grupowe dla dzieci i dorosłych. Uwielbiam podróże i pomarańcze. Jestem mamą dwóch wspaniałych córek.