2016.06.24

Nadchodzą upragnione wakacje! dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego, więc usłyszymy się dopiero we wrześniu. W związku z tym chcielibyśmy przekazać Wam jeszcze garść informacji dotyczących aktualnych postępów w pracach Zarządu.

Ocena pracy Nauczycieli, czyli pierwszy etap w tworzeniu spójnej koncepcji doskonalenia pracy Szkoły

Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za poświęcenie swojego cennego czasu na wypełnienie ankiet ewaluacyjnych. W tym roku dostaliśmy aż dwa razy więcej odpowiedzi, niż w roku ubiegłym. Cieszymy się, bo to znak, że rodzice chcą mieć istotny wpływ na funkcjonowanie Naszej szkoły!

Rodzice i dzieci wypełnili w sumie aż 365 ankiet, co stanowi prawie 38% ogółu rozesłanych kwestionariuszy (dla porównania w zeszłym roku było to 31%). Zdecydowanie najlepszy wynik osiągnęły dzieci z klas I-III (wypełniły 53% ankiet), drugie miejsce zajęli ich rodzice (41%).

W klasyfikacji „generalnej” pierwsze miejsce zajęli Nauczyciele, którzy wypełnili aż 71% rozesłanych do nich ankiet!

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i jeszcze raz wszystkim dziękujemy za zaangażowanie. Po powrocie z wakacji poinformujemy Was o wnioskach z przeprowadzonego badania oraz, co najważniejsze, o ich wykorzystaniu.

Jeśli jeszcze nie mieliście ku temu okazji a chcielibyście podzielić się z nami swoimi uwagami, to serdecznie zachęcamy do przesłania ich do nas, najlepiej mailem na adres ssp26@ssp26.pl z dopiskiem w temacie: Uwagi dotyczące ewaluacji.

Rozbudowa budynku szkoły

Jesteśmy w fazie końcowej rekrutacji Inwestora Zastępczego. Zarząd opracował również plan finansowy związany z rozbudową i zaakceptował podstawowe założenia dotyczące kosztów i przychodów.  Wkroczyliśmy również w ostatnią fazę uzyskiwania pozwolenia na budowę. W trakcie wakacji będziemy kontynuować prace nad projektem i zgodami administracyjnymi, a o dalszych postępach poinformujemy Was we wrześniu.

Życzymy Wam wakacji tak cudownych, abyście zapomnieli, o pracach paszportowych, wspólnym odrabianiu lekcji, i o tym, jak trudno jest na Puławskiej przed Dolną, włączyć się skrętu w prawo tuż przed 8:10. Do zobaczenia we wrześniu w Naszej Kochanej Szkole!

Serdecznie pozdrawiamy,

Wasz Zarząd