Dzwonki na Puławskiej

Kochani Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Absolwenci

i wszyscy Przyjaciele naszej szkoły,

Kiermasz Adwentowy - podziękowania - Obrazek 1

XVI Kiermasz Adwentowy przeszedł do historii.

Tym razem pomagaliśmy pięcioletniej Ani, chorej dziewczynce, która od najmłodszych swych lat boryka się z nowotworem.

Zebraliśmy ponad 16.000 złotych. To piękna i duża kwota!

Uzbierane podczas kiermaszu pieniądze przekazaliśmy już na indywidualny rachunek bankowy Ani prowadzony przez Fundację Błażeja.

Jak każdego roku wspólnie pokazaliśmy, że umiemy dawać, a dawanie jest bardziej błogosławione niż branie.

• Drodzy Uczniowie z klas 1-8,

Ruszyły zapisy do Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK. Zainteresowanych udziałem w konkursie zachęcam do zapoznania się z dokładnymi informacjami, które znajdują się w poniższym pliku:   Konkurs Świetlik 2019 - informacje   Anna Nowakowska
  • 04.12.2018

W poniedziałek, podczas zajęć Klubu Młodego Odkrywcy poznaliśmy OZOBOTA. Mały, ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania. Zafascynowani możliwościami robota, podczas pierwszych zajęć budowaliśmy trasy z gotowych klocków oraz rysowaliśmy własne plansze. Na zdjęciach i filmie można zobaczyć nasze pierwsze "kroki" w programowaniu.

Monika Kokosza