Dzwonki na Puławskiej

Top 5 AKTUALNOŚCI

• 22.06.2018

Drodzy Rodzice,

Począwszy od poniedziałku 25 czerwca sekretariat szkoły będzie pracował w godzinach "wakacyjnych":

• sekretariat na Puławskiej w godz. 8.30-16.00,
    • sekretariat na Czeczota - w najbliższych dniach, tj. poniedziałek i wtorek w godz. 8.30-13.00 (informację na pozostałe dni podamy w późniejszym terminie).

Zanim jednak zaplanują Państwo wizytę w szkole, prosimy o kontakt telefoniczny, może się zdarzyć, że podane godziny ulegną zmianie.

Życzymy udanych wakacji!

• 19.06.2018

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Informuję, że w tym tygodniu nie będzie zajęć na basenie.

Anna Lemańczyk

• 15.06.2018

Dzień czwarty    Dzień czwarty minął nam pod znakiem Szlaku Orlich Gniazd. Przespacerowaliśmy się krótką, acz malowniczą trasą z Mirowa do Bobolic, po drodze oglądając XIV-wieczne zamki w tych miejscowościach. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek, np. że średniowieczna zbroja rycerska była warta mniej więcej tyle, co mała wieś! Potem szybki obiad i kolejne Orle Gniazdo, tym razem - Ogrodzieniec. Tutaj oprócz zwiedzenia zamku czekała na nas lekcja „spacer przez epoki”, podczas której o
  • 15.06.2018

Dzień 3

Dzisiaj wspinanie. Hurra!!! Nie mogliśmy się doczekać tego dnia. Rano po porządnym śniadaniu, bo przecież musimy mieć siłę!, zapakowaliśmy sprzęt (kaski prosto na głowy ;) i razem z naszymi instruktorami wyruszyliśmy w kierunku Góry Zborów. Wspinanie na wędkę, a nawet trzy wędki!, czas start! Każdy zrobił przynajmniej jedną, niektórzy dwie, a szczęśliwcy nawet trzy drogi wspinaczkowe! Możecie być z nas dumni.
    Było ekstra! Co prawda warunki dla prawdziwych twardzieli, bo lekko kropił deszcz, ale co to dla nas! Potem były warsztaty filcowania, podczas których wykonaliśmy filcowe ołówki z dredami. Tuż przed kolacją poszliśmy na mini-trekking z niespodzianką: pani Karolina poukrywała w lesie cukierki i woreczki ze Starego Młyna! 1 woreczek = 1 nagroda. Jaka? Wymyślimy jutro 😉 Teraz trwają przygotowania do dyskoteki, a potem to już tylko spać. Dobranoc!!

• 14.06.2018

12 czerwca 2018

To już drugi dzień, jak jesteśmy w Serwach. Wczoraj graliśmy w palanta. Do tej pory znaliśmy palanta tylko z książki „Chłopcy z Placu Broni”. Teraz już wiemy, że to znakomita gra, żeby ogrywać dziewczyny.

Potem wzięliśmy udział w grze terenowej i spośród wielu drużyn nasza zajęła miejsce na podium. Nagroda? W restauracji kelnerzy w białych strojach obsługiwali nas osobiście. Kłaniali się w pół i podawali lody.

Dziś z rana kajaki bezburtowe. Przyjemność pływania w nich polega na tym, że się wiosłuje, mając mokrą pupę. Na początku było śmiesznie i wesoło, niestety w końcówce wychodziliśmy lekko dygocząc. Na szczęście człowiek wymyślił prysznic z ciepłą wodą.